Lütfen herhangi bir kişisel bilginizi iletmeyiniz.İnternet, bir doktorun sağladığı tıbbi bakımın yerine geçemez.


Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Müsait zaman aralığı göremiyor musunuz? Size haber verelim takvimde müsait bir zaman aralığı açılınca

1Tarih Seçimi

  • Mevcut
  • Müsait değil

2Saat Seçimi


Çok Yakında

Doç. Dr. Selçuk Sılay İstanbul'de Çocuk Ürologları bölümünde hizmet vermektedir.

Hakkımda

Doç. Dr. Selçuk Sılay hakkında bilgi sahibi olun.

1. İstanbul Medeniyet Üniversitesi-Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Ürolojisi Klinik şefi olarak çalışmaktadır. 2. Çocuk Ürolojisinde robotik cerrahi, laparoskopi, perkütan taş cerrahisi, hipospadias, nörojen mesane uzmanlık alanlarıdır. 3. Avrupa Üroloji ve Avrupa Çocuk Ürolojisi Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir. 4. Türk Üroloji Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. 5. Çocuk Ürolojisi üst ihtisasını Texas Childrens Hospital, Amerika'da yapmıştır. 6. Çocuk Ürolojisinde Robotik Cerrahi 1 yıl süre ile klinik üst ihtisası yapmıştır. 7. İstanbul Medeniyet Üniversitesinde 2017 yılı en başarılı akademisyen ödülünü kazanmıştır. 8. 2016 yılı Türk Üroloji Kongresinde Genç Akademisyen teşvik ödülünü kazanmıştır. 9. Avrupa Çocuk Ürolojisi EAU/ESPU kılavuzları yazarıdır. 10. Avrupa Üroloji Derneği Genç Çocuk Ürologları (EAU-YAU) başkanlığını yürütmektedir. 11. Uluslararası kongrelerde 4, Ulusal kongrelerde 6 adet en iyi sunum ödülü bulunmaktadır. 12. 2014 yılında doçent ünvanı almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Mezun Olunan Okullar

Eğitim ve Seminer Durumları

Doç. Dr. Selçuk Sılay Çocuk Ürologları uzmanlık alanlarındaki eğitim, seminer ve sertifikalarını inceleyebilirsiniz.

Diploma aldığı kurum
  • .. - ..

Deneyimler

Hizmet verdiği kurumları ve yıllarına göre aşağıda listelenmiştir.

Hastane Yıl
.. 2010
5
4 yoruma göre
5 yıldız
4 yıldız
3 yıldız
2 yıldız
1 yıldız
Görüşünüzü paylaşın

Hayatımda gördüğüm en iyi doktorların başında geliyor kendisi. Hastalarla gercekten çok iyi ilgileniyor elinden gelenin fazlasını yapmaya çalısıyor ve yapıyor da. Iyi ki onun hastasıyım alanındaki en iyi doktor. Herkese tavsiye ederim.

Hastalarıyla çok ilgili, cerrahi başarısı yüksek,bilimsel çalışmalarıyla uluslararası düzeyde tanınmid, iyi bir ihtisas yapmış çok saygı değer bir doktor olmasının yanısıra hayatımda gördüğüm tanıdığım en muhteşem insan her yönüyle. Allah yolunu açık etsin...

Allah ondan razı olsun çok iyi bir insan 5 aylık çocuğumu böbrek ameliyatı yaptı çok ilgili bir insan hafta sonu kakti evinden geldi.Allah yolunu baktını açık etsin. ALLAH O ŞİFA DAGITAN ELLERI NAR-I CAHİM İNDEN UZAK TUTSUN. TURAN KELEŞ
.

Çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim. Hastayı iyi takip ediyor ve iyi değerlendiriyor. Ona göre elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.Kendi alanında çok başarılı bir doktor.